Samsung Wind FreeAvant AR12TXEAAWKNEU > 30-40m2

6,930.00  Brutto

Samsung Wind FreeAvant AR12TXEAAWKNEU > 30-40m2 (z funkcją grzania i montażem w cenie) 

Samsung Wind Free Avant AR12TXEAAWKNEU to innowacyjna jednostka klimatyzacyjna, która łączy w sobie wyjątkowe osiągi, eleganckie wzornictwo i najnowocześniejsze technologie, aby zapewnić komfortowe warunki we wnętrzach przez cały rok. Zaprojektowany z myślą o wydajności energetycznej, estetyce i łatwości obsługi, ten model klimatyzatora jest doskonałym wyborem dla tych, którzy szukają nie tylko chłodzenia i grzania, ale także najwyższego poziomu jakości i niezawodności.

Kluczowym elementem klimatyzatora Samsung Wind Free Avant AR12TXEAAWKNEU jest technologia Wind Free™. Dzięki niej, powietrze jest rozprowadzane delikatnie i równomiernie, co zapobiega występowaniu nieprzyjemnych przeciągów. W rezultacie uzyskujemy komfortowe warunki w pomieszczeniach, niezależnie od pory roku czy warunków atmosferycznych. Jednym z głównych atutów tego modelu jest wyjątkowa wydajność energetyczna, dzięki czemu można zaoszczędzić na rachunkach za energię elektryczną. Klimatyzator Samsung wyposażony jest w zaawansowany cyfrowy inwerter o wysokim współczynniku sprawności (SEER). Działa on na zasadzie modulacji mocy, co pozwala na precyzyjne dostosowanie pracy klimatyzatora do aktualnych potrzeb.

Model AR12TXEAAWKNEU wyposażony jest w systemy czujników, które monitorują temperaturę, wilgotność oraz jakość powietrza wewnątrz pomieszczeń. Dzięki temu, klimatyzator automatycznie dostosowuje swoje ustawienia, aby utrzymać optymalne warunki w pomieszczeniach. Wbudowany filtr wirusowy zapewnia czystość powietrza, eliminując drobnoustroje, alergeny i nieprzyjemne zapachy.

Urządzenie cechuje się eleganckim i minimalistycznym designem, który dopasowuje się do każdego wnętrza. Panel sterowania jest łatwy w obsłudze, a obsługa urządzenia może być także zdalna, dzięki zgodności z aplikacją Samsung SmartThings

 

MONTAŻ W CENIE NA TERENIE CAŁEJ MAŁOPOLSKI 

Informacje dodatkowe

PRODUCENT

SAMSUNG

 • klimatyzator pokojowy Samsung Wind FreeAvant AR12TXEAAWKNEU > 30-40m2 (z funkcją grzania)
 • montaż jednostki wewnętrznej,
 • montaż jednostki zewnętrznej do wysokości 3 m,
 • montaż konsoli nośnej dla jednostki zewnętrznej,
 • wykonanie przewiertu przez ścianę,
 • montaż instalacji freonowej do 3 mb
 • grawitacyjne oprowadzenie skroplin,
 • podłączenie prądowe do istniejącej instalacji elektrycznej do 5mb
 • sprawdzenie szczelności układu i wykonanie próżni,
 • uruchomienie i sprawdzenie parametrów pracy urządzenia,
 • przeszkolenie użytkownika

Fast Cooling
Klimatyzatory ścienne Samsung z technologią WindFree™ schładzają całe pomieszczenia szybko, przynosząc komfort znajdującym się w nich osobom niezależnie od pory dnia i nocy oraz rodzaju pomieszczenia. Powerboost z technologią Digital Inverter TT (Twin Tube) radykalnie skraca czas potrzebny do osiągnięcia przez sprężarkę maksymalnej mocy po rozpoczęciu pracy, dzięki czemu chłodzi ona powietrze o 43% szybciej. Zaawansowana konstrukcja
ma również o 15% większy wentylator, o 18% szerszy wlot i 31% szersze łopatki niż modele konwencjonalne firmy Samsung2. Oznacza to, że chłodne powietrze rozprasza się dalej i szerzej w każdym zakątku pomieszczenia, sięgając nawet do 15 metrów3.

Tryb chłodzenia WindFree™
Tryb WindFree™ Cooling utrzymuje pomieszczenie w warunkach komfortowego chłodu. Chłodzenie odbywa się delikatnie i po cichu, dzięki temu, że powietrze jest rozprowadzane przez nawet 23 000 mikrootworów. Oznacza to, że osoby przebywające w pomieszczeniu nigdy nie doświadczają na swojej skórze nieprzyjemnego uczucia zimnego powiewu. Dzięki temu powietrze w otoczeniu pozostaje „nieruchome”, tj. porusza się z bardzo małą prędkością i niskim poziomem dźwięku. Zaawansowana struktura przepływu powietrza w tym trybie oznacza również, że chłodzi on bardziej równomiernie coraz szerszy i większy obszar. Ten system klimatyzacyjny zużywa przy tym nawet o 77% mniej energii w stosunku do trybu Fast Cooling³, co oznacza dla użytkowników przyjemny chłód i obniżenie kosztów energii.

AI Auto Comfort
AI Auto Comfort wprowadza mieszkańca w świat inteligentnej klimatyzacji1. Aby ułatwić życie użytkownika i podnieść skuteczność, jednostka optymalizuje automatycznie tryb działania na podstawie analizy warunków panujących w pomieszczeniu oraz wzorców użytkowania2. Na podstawie temperatury w pomieszczeniu preferowanej przez użytkownika i rzeczywistej temperatury zewnętrznej jednostka automatycznie przełącza się na najodpowiedniejszy tryb chłodzenia i ogrzewania w celu zachowania optymalnych i komfortowych warunków w pomieszczeniu. Obejmuje to chłodzenie w trybie WindFree™, Fast i Normal oraz ogrzewanie.

Inteligentne sterowanie
Kontroluj temperaturę w domu, mieszkaniu lub biurze – zawsze i wszędzie. Aplikacja SmartThings1 umożliwia użytkownikom zdalne sterowanie klimatyzatorem. Jedno naciśnięcie przycisku pozwala na włączenie lub wyłączenie klimatyzatora, wybranie trybu chłodzenia, zaplanowanie pracy klimatyzatora i monitorowanie zużycia energii. System sztucznej inteligencji Bixby 2.0 (AI) umożliwia użytkownikowi wydawanie poleceń głosowych, które ono spełni. Funkcja ta analizuje nawet otoczenie, preferowany tryb oraz preferowaną temperaturę i sugeruje najlepsze ustawienia wewnątrz domu.