Serwis Klimatyzacji w mieszkaniu Kraków

Nasza firma oferuje wysokiej jakości usługi serwisowe oraz naprawcze dla systemów klimatyzacyjnych w mieszkaniach na terenie Krakowa oraz okolic. Dzięki naszemu doświadczeniu w branży i wiedzy, jesteśmy w stanie kompleksowo zająć się Twoim urządzeniem, przeprowadzając dokładny przegląd i diagnozę problemu. Świadczymy usługi związane z naprawą oraz serwisowaniem każdego rodzaju klimatyzatorów.

gwarancja wysokiej jakości

Profesjonalny serwis klimatyzacji w mieszkaniach na terenie Krakowa

Nasze usługi są realizowane przez wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają bogate doświadczenie w branży klimatyzacyjnej. Wszystkie naprawy oraz serwisowane przez nas urządzenia wykonujemy z najwyższą starannością, aby zapewnić naszym klientom pełne zadowolenie z naszych usług. Działamy na terenie Krakowa oraz okolic, dzięki czemu nasi klienci mogą skorzystać z naszych usług w dogodnym dla nich terminie oraz bez konieczności długiego oczekiwania na wizytę.

Profesjonalne serwis od Cooltechnika

Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy w zakresie serwisu lub naprawy klimatyzacji w Twoim mieszkaniu w Krakowie, skorzystaj z naszej usługi "Serwis i naprawa Klimatyzacji w mieszkaniu Kraków". Zadzwoń lub napisz do nas, a my z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania oraz umówimy się na wizytę w dogodnym dla Ciebie terminie.

Z KIM PRACUJEMY

Posiadamy klimatyzatory wszystkich marek

COOLTECHNIKA

Dlaczego warto wybrać nas

Zajmujemy się tworzeniem kompleksowych rozwiązań dla firm, instytucji i osób prywatnych. Swoje zadania wykonujemy z pełnym oddaniem, zaangażowaniem i profesjonalizmem.

szybki, solidny montaż

gwarancja na podzespoły

serwis i wsparcie na każdym kroku

pomagamy w doborze odpowiedniego sprzętu

W DOMU

W MIESZKANIU

W BIURZE

jak działamy

Wybierz Najlepszych

Stawiamy głównie na jakość i rzetelność, aby klient mógł z czystym sumieniem polecić nas swoim znajomym. Gwarantujemy wysoki poziom usług w konkurencyjnych cenach.

1

INDYWIDUALNA OFERTA

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dobieramy sprzęt, aby pracował wydajnie przez długie lata, na każdym etapie możesz liczyć na nasze wsparcie
2

SZYBKA REALIZACJA

Wiemy, że długi czas oczekiwania na realizację bardzo zniechęca, dlatego nasze projekty staramy się wykonywać jak najszybciej z największą starannością
3

SERWIS I GWARANCJA

Poza montażem i instalacją urządzeń, świadczymy również usługi pogwarancyjne oraz serwis, nasze doświadczenie pozwala na usnięcie każdej usterki

OPINIE

Referencje zadowolonych Klientów

Każda opinia jest dla nas ważna, dostosowujemy się do Państwa wyzwań, aby świadczyć usługi na jeszcze wyższym poziomie

Agnieszka M.
Agnieszka M.
2022-12-20
Pełen profesjonalizm, szybka realizacja. Polecam z czystym sumieniem !
Barbara Katarzyna Pniewska
Barbara Katarzyna Pniewska
2022-12-19
Ekspresowa realizacja. Wszystko super sprawnie i solidnie. Dobry kontakt i montaż. Polecam
Franio Gontek
Franio Gontek
2022-11-23
Bardzo dobra firma, bez wachania mogę polecić.
Eryk Boleń
Eryk Boleń
2022-11-22
Polecam usługi tej firmy, rzetelnie, profesjonalnie i najważniejsze terminowo.
Kasia Drewnicka
Kasia Drewnicka
2022-10-30
Sprawnie, solidnie i profesjonalnie! Usługi na najwyższym poziomie! Ekspresowa realizacja, a co najważniejsze przystępne ceny. Bardzo polecam 🙂
Sir Nathakis
Sir Nathakis
2022-07-12
Bardzo miła atmosfera przy montażu, pełny profesjonalizm, punktualnie na godzinę którą umówiliśmy, polecam 🙂
Toshiro Toshiroo
Toshiro Toshiroo
2022-05-17
Ekspresowa realizacja ( z dnia na dzień, w jeden dzień telefon + spotkanie i kolejny dzień realizacja) .Wszystko ładnie, profesjonalnie. Przystępne ceny. Dobre podejście do klienta.
Kinga Urban
Kinga Urban
2022-05-12
Wszystko super sprawnie i solidnie. Dobry kontakt i montaż. Bardzo polecamy!

Certyfikaty i gwarancja jakości

Naprawa i serwis klimatyzatorów typu split w Krakowie

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym serwisem oraz naprawą klimatyzacji w mieszkaniach w Krakowie. Nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści, którzy posiadają nie tylko bogate doświadczenie, ale także wiedzę teoretyczną, dzięki czemu są w stanie skutecznie rozwiązać każdy problem związany z klimatyzacją w mieszkaniu. W ramach usługi serwisowanej oferujemy m.in.: przegląd oraz konserwację systemów klimatyzacyjnych, w celu zapewnienia ich właściwego działania, a także przedłużenia żywotności. W trakcie przeglądu nasz zespół dokładnie sprawdza poszczególne elementy systemu, w tym układ chłodzący, kanały powietrzne, wentylatory oraz kompresory. Na podstawie wyników przeglądu wykonujemy konserwację systemu, co przekłada się na jego dalsze bezawaryjne funkcjonowanie, naprawę uszkodzeń i awarii systemów klimatyzacyjnych. Nasz zespół jest w stanie skutecznie zdiagnozować oraz usunąć każde uszkodzenie systemu klimatyzacyjnego, w tym wymienić uszkodzone elementy oraz części, uzupełnienie czynnika chłodniczego oraz jego odzyskiwanie. Nasz zespół jest w stanie skutecznie uzupełnić czynnik chłodniczy w systemie klimatyzacyjnym oraz odzyskać go w przypadku jego wycieku. Oferujemy naszym klientom profesjonalne usługi czyszczenia oraz dezynfekcji systemów klimatyzacyjnych. Dzięki temu unikają oni powstawania bakterii i grzybów, a także zapewniają sobie poprawę jakości powietrza w pomieszczeniach. Wszystkie nasze usługi wykonujemy z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu oraz najlepszych materiałów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom najwyższą jakość usług, która przekłada się na ich pełne zadowolenie.

Wyceń Swoją Instalację


    Dołącz rzut pomieszczenia (ocpjonalnie)

    ZADZWOŃ

    515 873 410

    has been added to your cart.
    Checkout