Rekuperacja

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Systemy rekuperacyjne

Rekuperacja to system wentylacyjny, który umożliwia odzyskiwanie ciepła z powietrza wentylacyjnego i jego ponowne wykorzystanie w procesie wentylacji. System ten jest coraz częściej wykorzystywany w budownictwie ze względu na swoją efektywność i korzyści dla środowiska.

Rekuperacja zapewnia stały dostęp do świeżego, czystego i wstępnie ogrzanego powietrza, bez konieczności otwierania okien, a tym samym wychładzania wnętrza. Ten nowoczesny system idealnie wypiera niesprawdzającą się i przestarzała wentylację grawitacyjną. Sercem wentylacji mechanicznej jest rekuperator – to właśnie w nim znajduje się wymiennik ciepła, w którym dochodzi do odzysku energii.

Instalacja wentylacji mechanicznej poprzedza wcześniej wykonany projekt. Każdy obiekt różni się od siebie wielkością czy rozmieszczeniem pomieszczeń, co wpływa na skuteczność rekuperacji i ma związek z mocą urządzenia. Skontakuj się, a pomożemy Tobie dobrać odpowiedni osprzęt.

Idealne dla średnich i dużych domów jednorodzinnych

Prosta instalacja i łatwość użytkowania

Bardzo wysoka efektywność, system działa przez cały rok

Bardzo niskie zużycie energii elektrycznej

Pozostałe Usługi

PEŁEN WACHLARZ USŁUG

Zajmujemy się tworzeniem kompleksowych rozwiązań dla firm, instytucji i osób prywatnych. Swoje zadania wykonujemy z pełnym oddaniem, zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Usługi rekuperacyjne. Dlaczego warto wybrać nas?

W ramach naszych usług oferujemy projektowanie systemów rekuperacyjnych, w tym dobór odpowiedniej konfiguracji, komponentów oraz wykonanie niezbędnych obliczeń. Nasze rozwiązania są zawsze dopasowane do indywidualnych wymagań klienta i pozwalają na uzyskanie optymalnych wyników w zakresie wydajności oraz oszczędności.

 

Montaż systemów rekuperacyjnych jest dla naszej firmy codziennością. Posiadamy wiedzę i doświadczenie, które pozwalają na wykonanie prac na najwyższym poziomie, zgodnie z obowiązującymi standardami i normami. Oferujemy także usługi serwisowe, które pozwalają na utrzymanie systemu w pełnej sprawności oraz minimalizowanie kosztów związanych z naprawami.

 

Jeśli interesuje Cię rekuperacja, skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły. Z chęcią pomożemy Ci dobrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego budynku oraz zaproponujemy konkurencyjną ofertę. Oferujemy usługi na terenie całego kraju, zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta oraz profesjonalną obsługę.

Agnieszka M.
Agnieszka M.
2022-12-20
Pełen profesjonalizm, szybka realizacja. Polecam z czystym sumieniem !
Barbara Katarzyna Pniewska
Barbara Katarzyna Pniewska
2022-12-19
Ekspresowa realizacja. Wszystko super sprawnie i solidnie. Dobry kontakt i montaż. Polecam
Franio Gontek
Franio Gontek
2022-11-23
Bardzo dobra firma, bez wachania mogę polecić.
Eryk Boleń
Eryk Boleń
2022-11-22
Polecam usługi tej firmy, rzetelnie, profesjonalnie i najważniejsze terminowo.
Kasia Drewnicka
Kasia Drewnicka
2022-10-30
Sprawnie, solidnie i profesjonalnie! Usługi na najwyższym poziomie! Ekspresowa realizacja, a co najważniejsze przystępne ceny. Bardzo polecam 🙂
Sir Nathakis
Sir Nathakis
2022-07-12
Bardzo miła atmosfera przy montażu, pełny profesjonalizm, punktualnie na godzinę którą umówiliśmy, polecam 🙂
Toshiro Toshiroo
Toshiro Toshiroo
2022-05-17
Ekspresowa realizacja ( z dnia na dzień, w jeden dzień telefon + spotkanie i kolejny dzień realizacja) .Wszystko ładnie, profesjonalnie. Przystępne ceny. Dobre podejście do klienta.
Kinga Urban
Kinga Urban
2022-05-12
Wszystko super sprawnie i solidnie. Dobry kontakt i montaż. Bardzo polecamy!