Serwis Klimatyzacji Krosno

Szukasz profesjonalnego serwisu i naprawy klimatyzacji w Krośnie i okolicach? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu. Firma Cooltechnika oferuje kompleksowe usługi w zakresie serwisu i naprawy klimatyzacji, dzięki którym zawsze możesz cieszyć się komfortowym klimatem w swoim domu lub biurze. Jako doświadczeni eksperci gwarantujemy wysoką jakość naszych usług, konkurencyjne ceny oraz pełną satysfakcję klientów.

gwarancja wysokiej jakości

Profesjonalny serwis klimatyzacji w Krośnie

Oferujemy wiele usług związanych z serwisem i naprawą klimatyzacji w Krośnie i okolicach. Nasze usługi obejmują m.in. przeglądy klimatyzacji, czyszczenie i dezynfekcję urządzeń, naprawy oraz instalacje nowych klimatyzatorów. Przeglądy klimatyzacji pozwalają na wczesne wykrycie ewentualnych usterek oraz zapobiegają poważniejszym problemom w przyszłości. Nasze przeglądy obejmują kompleksowe sprawdzenie stanu urządzenia, wymianę filtrów, czyszczenie i dezynfekcję, a także drobne naprawy.

Skuteczna naprawa klimatyzacji

Jeśli Twoja klimatyzacja wymaga naprawy, nasza firma oferuje szybką i skuteczną naprawę, która pozwoli na szybki powrót do działania urządzenia. Nasza kadra techniczna to wykwalifikowani specjaliści, którzy posiadają bogate doświadczenie w branży i są w stanie skutecznie rozwiązać każdy problem z klimatyzacją. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu jesteśmy w stanie szybko i sprawnie zdiagnozować problemy z Twoją klimatyzacją oraz je naprawić.

Z KIM PRACUJEMY

Posiadamy klimatyzatory wszystkich marek

COOLTECHNIKA

Dlaczego warto wybrać nas

Zajmujemy się tworzeniem kompleksowych rozwiązań dla firm, instytucji i osób prywatnych. Swoje zadania wykonujemy z pełnym oddaniem, zaangażowaniem i profesjonalizmem.

szybki, solidny montaż

gwarancja na podzespoły

serwis i wsparcie na każdym kroku

pomagamy w doborze odpowiedniego sprzętu

W DOMU

W MIESZKANIU

W BIURZE

jak działamy

Wybierz Najlepszych na terenie Krosna

Stawiamy głównie na jakość i rzetelność, aby klient mógł z czystym sumieniem polecić nas swoim znajomym. Gwarantujemy wysoki poziom usług w konkurencyjnych cenach.

1

INDYWIDUALNA OFERTA

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dobieramy sprzęt, aby pracował wydajnie przez długie lata, na każdym etapie możesz liczyć na nasze wsparcie
2

SZYBKA REALIZACJA

Wiemy, że długi czas oczekiwania na realizację bardzo zniechęca, dlatego nasze projekty staramy się wykonywać jak najszybciej z największą starannością
3

SERWIS I GWARANCJA

Poza montażem i instalacją urządzeń, świadczymy również usługi pogwarancyjne oraz serwis, nasze doświadczenie pozwala na usnięcie każdej usterki

OPINIE

Referencje naszych Klientów

Każda opinia jest dla nas ważna, dostosowujemy się do Państwa wyzwań, aby świadczyć usługi na jeszcze wyższym poziomie

Agnieszka M.
Agnieszka M.
2022-12-20
Pełen profesjonalizm, szybka realizacja. Polecam z czystym sumieniem !
Barbara Katarzyna Pniewska
Barbara Katarzyna Pniewska
2022-12-19
Ekspresowa realizacja. Wszystko super sprawnie i solidnie. Dobry kontakt i montaż. Polecam
Franio Gontek
Franio Gontek
2022-11-23
Bardzo dobra firma, bez wachania mogę polecić.
Eryk Boleń
Eryk Boleń
2022-11-22
Polecam usługi tej firmy, rzetelnie, profesjonalnie i najważniejsze terminowo.
Kasia Drewnicka
Kasia Drewnicka
2022-10-30
Sprawnie, solidnie i profesjonalnie! Usługi na najwyższym poziomie! Ekspresowa realizacja, a co najważniejsze przystępne ceny. Bardzo polecam 🙂
Sir Nathakis
Sir Nathakis
2022-07-12
Bardzo miła atmosfera przy montażu, pełny profesjonalizm, punktualnie na godzinę którą umówiliśmy, polecam 🙂
Toshiro Toshiroo
Toshiro Toshiroo
2022-05-17
Ekspresowa realizacja ( z dnia na dzień, w jeden dzień telefon + spotkanie i kolejny dzień realizacja) .Wszystko ładnie, profesjonalnie. Przystępne ceny. Dobre podejście do klienta.
Kinga Urban
Kinga Urban
2022-05-12
Wszystko super sprawnie i solidnie. Dobry kontakt i montaż. Bardzo polecamy!

Certyfikaty i gwarancja jakości

Usługi serwisowe klimatyzacji w Krośnie

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Nasza firma to doświadczony i profesjonalny specjalista w dziedzinie klimatyzacji. Jesteśmy zawsze gotowi, aby pomóc naszym klientom w rozwiązaniu każdego problemu z klimatyzacją. Nasza kadra techniczna to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy posiadają odpowiednie certyfikaty oraz uprawnienia, co gwarantuje serwisowanie na najwyższym poziomie i w zgodzie z panującymi standardami bezpieczeństwa.

Wyceń Swoją Instalację


    Dołącz rzut pomieszczenia (ocpjonalnie)

    ZADZWOŃ

    515 873 410

    has been added to your cart.
    Checkout