O Nas

O NAS

Cooltechnika

Firma Cooltechnika powstała w 2016 roku w Limanowej i od samego początku działa na terenie regionu dostarczając klientom najnowsze rozwiązania z zakresu klimatyzacji i rekuperacji

Posiadamy odpowiednią wiedzę, uprawnienia i sprzęt do wykonywania naszej działalności. Nasze instalacje wykonujemy zawsze z największą starannością i wymogami technicznymi aby spełnić jak najlepiej oczekiwania klienta. Posiadamy odpowiednie uprawnienia do instalacji klimatyzacji jak certyfikat F-Gazowy, uprawnienia SEP oraz certyfikaty autoryzowanego instalatora montowanych klimatyzatorów.

Zawsze ponosimy odpowiedzialność od początku do końca za wykonane przez nas projekty. Służymy wsparciem podczas, jak i po pracy. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z klimatyzacją, wentylacją lub ogrzewaniem, zgłoś się do nas, a zrobimy wszystko, aby je rozwiązać. Używamy tylko materiałów posiadających gwarancję producenta.

Naszym głównym celem jest bycie Państwa partnerem. 

MISJA

Klimatyzacja

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów współpracujemy z wiodącymi firmami produkującymi wysokiej klasy osprzęt, dzięki czemu możemy zaproponować wykonanie projektu, wycenę inwestycji, fachowe wykonanie oraz serwis.

Zatrudniamy tylko wykwalifikowanych pracowników, a nasza ekipa stale się dokształca, bierzemy udział w wielu szkoleniach, bo wierzymy i chcemy być najlepsi w branży. Umiejętności naszych pracowników pozwalają nam w krótkim czasie realizować nawet najbardziej skomplikowane zlecenia

Nasza oferta skierowana jest do budownictwa, przemysłu, ale także dla wszystkich gospodarstw domowych. Podejmujemy się każdego wyzwania, gwarantujemy wysoką jakość usług, krótkie terminy realizacji i konkurencyjne ceny.