Serwis Klimatyzacji Nowy Sącz

Jako specjaliści od klimatyzacji w Nowym Sączu oferujemy pełen zakres usług serwisowych, które obejmują naprawy awarii, przeglądy okresowe, instalacje nowych urządzeń, czyszczenie i konserwację klimatyzacji. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz wykwalifikowanej kadrze techników, jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom najwyższą jakość usług oraz kompleksowe rozwiązania z zakresu klimatyzacji.

gwarancja wysokiej jakości

Profesjonalny serwis klimatyzacji w Nowym Sączu

W przypadku awarii klimatyzacji, nasi specjaliści przeprowadzą szybką i skuteczną naprawę, zawsze zgodnie z najnowszymi standardami i zaleceniami producenta. Prowadzimy także przeglądy okresowe klimatyzacji, które są kluczowe dla utrzymania jej sprawności oraz zapewnienia odpowiedniej jakości powietrza w pomieszczeniu. W ramach przeglądu dokonujemy między innymi kontroli ciśnienia, temperatury, stanu technicznego urządzenia oraz wykonujemy niezbędne czynności konserwacyjne, takie jak czyszczenie filtra, sprawdzenie czynników chłodzących czy regulacje.

Postaw na najlepszy serwis klimatyzacji

Chcąc zapewnić naszym klientom jak najwyższą jakość usług serwisowych z zakresu klimatyzacji, stale się rozwijamy i doskonalimy nasze umiejętności oraz wykorzystujemy najnowsze technologie i metody. Stawiamy na profesjonalizm, dlatego nasze usługi serwisowe realizujemy zgodnie z najwyższymi standardami oraz zaleceniami producentów. W ramach naszych usług oferujemy również pełną diagnostykę klimatyzacji, która pozwala na szybkie i skuteczne wykrycie usterki i przyczyny jej powstania. Diagnostyka jest przeprowadzana przy użyciu profesjonalnego sprzętu, dzięki czemu jesteśmy w stanie dokładnie sprawdzić stan techniczny urządzenia oraz wykryć wszelkie potencjalne problemy. Dojeżdżamy do klientów na terenie całego Nowego Sącza oraz okolic.

Z KIM PRACUJEMY

Posiadamy klimatyzatory wszystkich marek

COOLTECHNIKA

Dlaczego warto wybrać nas

Zajmujemy się tworzeniem kompleksowych rozwiązań dla firm, instytucji i osób prywatnych. Swoje zadania wykonujemy z pełnym oddaniem, zaangażowaniem i profesjonalizmem.

szybki, solidny montaż

gwarancja na podzespoły

serwis i wsparcie na każdym kroku

pomagamy w doborze odpowiedniego sprzętu

W DOMU

W MIESZKANIU

W BIURZE

Nowy sącz i małopolska

Wybierz Najlepszych na terenie Nowego Sącza

Stawiamy głównie na jakość i rzetelność, aby klient mógł z czystym sumieniem polecić nas swoim znajomym. Gwarantujemy wysoki poziom usług w konkurencyjnych cenach.

1

INDYWIDUALNA OFERTA

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dobieramy sprzęt, aby pracował wydajnie przez długie lata, na każdym etapie możesz liczyć na nasze wsparcie
2

SZYBKA REALIZACJA

Wiemy, że długi czas oczekiwania na realizację bardzo zniechęca, dlatego nasze projekty staramy się wykonywać jak najszybciej z największą starannością
3

SERWIS I GWARANCJA

Poza montażem i instalacją urządzeń, świadczymy również usługi pogwarancyjne oraz serwis, nasze doświadczenie pozwala na usnięcie każdej usterki

OPINIE

Referencje naszych Klientów

Każda opinia jest dla nas ważna, dostosowujemy się do Państwa wyzwań, aby świadczyć usługi na jeszcze wyższym poziomie

Agnieszka M.
Agnieszka M.
2022-12-20
Pełen profesjonalizm, szybka realizacja. Polecam z czystym sumieniem !
Barbara Katarzyna Pniewska
Barbara Katarzyna Pniewska
2022-12-19
Ekspresowa realizacja. Wszystko super sprawnie i solidnie. Dobry kontakt i montaż. Polecam
Franio Gontek
Franio Gontek
2022-11-23
Bardzo dobra firma, bez wachania mogę polecić.
Eryk Boleń
Eryk Boleń
2022-11-22
Polecam usługi tej firmy, rzetelnie, profesjonalnie i najważniejsze terminowo.
Kasia Drewnicka
Kasia Drewnicka
2022-10-30
Sprawnie, solidnie i profesjonalnie! Usługi na najwyższym poziomie! Ekspresowa realizacja, a co najważniejsze przystępne ceny. Bardzo polecam 🙂
Sir Nathakis
Sir Nathakis
2022-07-12
Bardzo miła atmosfera przy montażu, pełny profesjonalizm, punktualnie na godzinę którą umówiliśmy, polecam 🙂
Toshiro Toshiroo
Toshiro Toshiroo
2022-05-17
Ekspresowa realizacja ( z dnia na dzień, w jeden dzień telefon + spotkanie i kolejny dzień realizacja) .Wszystko ładnie, profesjonalnie. Przystępne ceny. Dobre podejście do klienta.
Kinga Urban
Kinga Urban
2022-05-12
Wszystko super sprawnie i solidnie. Dobry kontakt i montaż. Bardzo polecamy!

Certyfikaty i gwarancja jakości

Usługi serwisowe klimatyzacji na terenie Nowego Sącza

Zajmujemy się również montażem oraz serwisowaniem urządzeń klimatyzacyjnych dla osób prywatnych, firm i instytucji z Nowego Sącza. Nasze usługi obejmują projektowanie systemów klimatyzacji, dobór odpowiednich urządzeń oraz przeprowadzenie pełnej instalacji. W przypadku serwisu klimatyzacji firmowej oferujemy kompleksowe rozwiązania, w tym przeglądy okresowe oraz naprawy awarii. Nasza firma gwarantuje najwyższą jakość usług oraz konkurencyjne ceny.

Wyceń Swoją Instalację


    Dołącz rzut pomieszczenia (ocpjonalnie)

    ZADZWOŃ

    515 873 410

    has been added to your cart.
    Checkout