Samsung Wind FreeAvant AR09TXEAAWKNEU > 20-30m2

6,390.00  Brutto

Samsung Wind FreeAvant AR09TXEAAWKNEU > 20-30m2 (z funkcją grzania i montażem w cenie) 

Prezentujemy Samsung Wind-Free™ Avant AR09TXEAAWKNEU – rewolucyjną klimatyzację, która zapewnia doskonałą wydajność, oszczędność energetyczną i komfort użytkowania. Dzięki innowacyjnej technologii Wind-Free™ oraz wyjątkowym funkcjom, ten produkt spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Technologia Wind-Free™: Unikalny system Samsung Wind-Free™ eliminuje dyskomfort związany z bezpośrednim przepływem powietrza, rozprowadzając je równomiernie w pomieszczeniu. Klimatyzator AR09TXEAAWKNEU wykorzystuje 23000 mikroskopijnych otworów, przez które delikatnie wypływa schłodzone powietrze, tworząc przyjemny i zdrowy mikroklimat.

Energooszczędność i wydajność: AR09TXEAAWKNEU został wyposażony w inwerterowy silnik cyfrowy 8-polowy, który oferuje wyższą energooszczędność przy zachowaniu doskonałej wydajności. Klimatyzator ten posiada klasę energetyczną A++, co świadczy o wysokim poziomie oszczędności energii.

Sterowanie na odległość: Za pomocą aplikacji Samsung SmartThings na smartfonie możesz zdalnie kontrolować i zarządzać klimatyzacją, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz. Ustawiaj temperaturę, tryb pracy, prędkość wentylatora oraz wiele innych funkcji, aby stworzyć idealne warunki w Twoim domu.

Filtracja powietrza: Klimatyzator AR09TXEAAWKNEU wyposażony jest w zaawansowany system filtracji, który skutecznie eliminuje zanieczyszczenia powietrza. Filtr Easy Filter Plus neutralizuje drobne cząsteczki, bakterie, wirusy oraz alergeny, dbając o zdrowie Twojej rodziny.

Cicha praca: Dzięki unikalnemu systemowi redukcji hałasu, klimatyzator Samsung Wind-Free™ Avant AR09TXEAAWKNEU zapewnia cichą i komfortową pracę. Przy pracy w trybie nocnym, poziom hałasu wynosi zaledwie 19 dB(A), co sprawia, że urządzenie idealnie sprawdzi się w sypialni.

Samsung Wind-Free™ Avant AR09TXEAAWKNEU to wyjątkowy klimatyzator, który dzięki zaawansowanym technologiom i funkcjom, sprawi, że będziesz cieszyć się komfortem i oszczędnością energii przez cały rok.

 

MONTAŻ W CENIE NA TERENIE CAŁEJ MAŁOPOLSKI 

Informacje dodatkowe

PRODUCENT

SAMSUNG

 • klimatyzator pokojowy Samsung Wind FreeAvant AR09TXEAAWKNEU > 20-30m2 (z funkcją grzania)
 • montaż jednostki wewnętrznej,
 • montaż jednostki zewnętrznej do wysokości 3 m,
 • montaż konsoli nośnej dla jednostki zewnętrznej,
 • wykonanie przewiertu przez ścianę,
 • montaż instalacji freonowej do 3 mb
 • grawitacyjne oprowadzenie skroplin,
 • podłączenie prądowe do istniejącej instalacji elektrycznej do 5mb
 • sprawdzenie szczelności układu i wykonanie próżni,
 • uruchomienie i sprawdzenie parametrów pracy urządzenia,
 • przeszkolenie użytkownika

Fast Cooling
Klimatyzatory ścienne Samsung z technologią WindFree™ schładzają całe pomieszczenia szybko, przynosząc komfort znajdującym się w nich osobom niezależnie od pory dnia i nocy oraz rodzaju pomieszczenia. Powerboost z technologią Digital Inverter TT (Twin Tube) radykalnie skraca czas potrzebny do osiągnięcia przez sprężarkę maksymalnej mocy po rozpoczęciu pracy, dzięki czemu chłodzi ona powietrze o 43% szybciej. Zaawansowana konstrukcja
ma również o 15% większy wentylator, o 18% szerszy wlot i 31% szersze łopatki niż modele konwencjonalne firmy Samsung2. Oznacza to, że chłodne powietrze rozprasza się dalej i szerzej w każdym zakątku pomieszczenia, sięgając nawet do 15 metrów3.

Tryb chłodzenia WindFree™
Tryb WindFree™ Cooling utrzymuje pomieszczenie w warunkach komfortowego chłodu. Chłodzenie odbywa się delikatnie i po cichu, dzięki temu, że powietrze jest rozprowadzane przez nawet 23 000 mikrootworów. Oznacza to, że osoby przebywające w pomieszczeniu nigdy nie doświadczają na swojej skórze nieprzyjemnego uczucia zimnego powiewu. Dzięki temu powietrze w otoczeniu pozostaje „nieruchome”, tj. porusza się z bardzo małą prędkością i niskim poziomem dźwięku. Zaawansowana struktura przepływu powietrza w tym trybie oznacza również, że chłodzi on bardziej równomiernie coraz szerszy i większy obszar. Ten system klimatyzacyjny zużywa przy tym nawet o 77% mniej energii w stosunku do trybu Fast Cooling³, co oznacza dla użytkowników przyjemny chłód i obniżenie kosztów energii.

AI Auto Comfort
AI Auto Comfort wprowadza mieszkańca w świat inteligentnej klimatyzacji1. Aby ułatwić życie użytkownika i podnieść skuteczność, jednostka optymalizuje automatycznie tryb działania na podstawie analizy warunków panujących w pomieszczeniu oraz wzorców użytkowania2. Na podstawie temperatury w pomieszczeniu preferowanej przez użytkownika i rzeczywistej temperatury zewnętrznej jednostka automatycznie przełącza się na najodpowiedniejszy tryb chłodzenia i ogrzewania w celu zachowania optymalnych i komfortowych warunków w pomieszczeniu. Obejmuje to chłodzenie w trybie WindFree™, Fast i Normal oraz ogrzewanie.

Inteligentne sterowanie
Kontroluj temperaturę w domu, mieszkaniu lub biurze – zawsze i wszędzie. Aplikacja SmartThings1 umożliwia użytkownikom zdalne sterowanie klimatyzatorem. Jedno naciśnięcie przycisku pozwala na włączenie lub wyłączenie klimatyzatora, wybranie trybu chłodzenia, zaplanowanie pracy klimatyzatora i monitorowanie zużycia energii. System sztucznej inteligencji Bixby 2.0 (AI) umożliwia użytkownikowi wydawanie poleceń głosowych, które ono spełni. Funkcja ta analizuje nawet otoczenie, preferowany tryb oraz preferowaną temperaturę i sugeruje najlepsze ustawienia wewnątrz domu.