Rekuperacja

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Rekuperacja

Wentylacja mechaniczna z odzyskiwaniem ciepła jest coraz częściej wybieraną instalacją w nowoczesnym budownictwie. Rekuperacja Kraków - Bochnia - Brzesko - Limanowa. Działamy na terenie całego województwa małopolskiego.

Rekuperacja zapewnia stały dostęp do świeżego, czystego i wstępnie ogrzanego powietrza, bez konieczności otwierania okien, a tym samym wychładzania wnętrza.Ten nowoczesny system idealnie wypiera niesprawdzającą się i przestarzała wentylację grawitacyjną. Sercem wentylacji mechanicznej jest rekuperator – to właśnie w nim znajduje się wymiennik ciepła, w którym dochodzi do odzysku energii.

Instalacja wentylacji mechanicznej poprzedza wcześniej wykonany projekt. Każdy obiekt różni się od siebie wielkością czy rozmieszczeniem pomieszczeń, co wpływa na skuteczność rekuperacji i ma związek z mocą urządzenia. Skontakuj się, a pomożemy Tobie dobrać odpowiedni osprzęt.

Idealne dla średnich i dużych domów jednorodzinnych

Prosta instalacja i łatwość użytkowania

Bardzo wysoka efektywność, system działa przez cały rok

Bardzo niskie zużycie energii elektrycznej

Pozostałe Usługi

PEŁEN WACHLARZ USŁUG

Zajmujemy się tworzeniem kompleksowych rozwiązań dla firm, instytucji i osób prywatnych. Swoje zadania wykonujemy z pełnym oddaniem, zaangażowaniem i profesjonalizmem.