Samsung Wind Free Comfort AR18TXFCAWKNEU > 40-60m2

10,022.00  Brutto

Samsung Wind Free Comfort AR18TXFCAWKNEU z funkcją grzania 

Samsung Wind Free Comfort AR18TXFCAWKNEU to innowacyjna jednostka klimatyzacyjna typu split, zaprojektowana z myślą o zapewnieniu doskonałego komfortu termicznego oraz wyjątkowej energooszczędności. Urządzenie wykorzystuje technologię Wind-Free™, która eliminuje uczucie przeciągu poprzez delikatne rozprowadzanie powietrza w pomieszczeniu, co przekłada się na optymalną temperaturę i wilgotność. Klimatyzator posiada 21 000 mikrogniazd, przez które powietrze jest dystrybuowane równomiernie i bezpośrednio na osoby przebywające w pomieszczeniu.

Jednostka AR18TXFCAWKNEU wyposażona jest w inwerterowy kompresor Digital Inverter 8-Pole, który dzięki ośmiopolowej technologii pozwala na efektywną pracę urządzenia, nawet przy częstych zmianach obciążenia. Klimatyzator osiąga klasę energetyczną A+++, co gwarantuje niskie zużycie energii oraz oszczędności na rachunkach za prąd.

Dodatkowo, urządzenie posiada wbudowany filtr wirusowy, który neutralizuje 99% wirusów, bakterii oraz alergenów, co przekłada się na świeże i czyste powietrze w pomieszczeniu. Sterowanie klimatyzatorem odbywa się za pomocą intuicyjnego pilota, a także za pomocą aplikacji na smartfony, co pozwala na kontrolowanie temperatury z dowolnego miejsca.

Informacje dodatkowe

PRODUCENT

SAMSUNG

 • klimatyzator pokojowy Samsung Wind Free Comfort AR18TXFCAWKNEU z funkcją grzania
 • montaż jednostki wewnętrznej,
 • montaż jednostki zewnętrznej do wysokości 3 m,
 • montaż konsoli nośnej dla jednostki zewnętrznej,
 • wykonanie przewiertu przez ścianę,
 • montaż instalacji freonowej do 3 mb
 • grawitacyjne oprowadzenie skroplin,
 • podłączenie prądowe do istniejącej instalacji elektrycznej do 5mb
 • sprawdzenie szczelności układu i wykonanie próżni,
 • uruchomienie i sprawdzenie parametrów pracy urządzenia,
 • przeszkolenie użytkownika

Fast Cooling
Klimatyzatory ścienne Samsung z technologią WindFree™ schładzają całe pomieszczenia szybko, przynosząc komfort znajdującym się w nich osobom niezależnie od pory dnia i nocy oraz rodzaju pomieszczenia. Powerboost z technologią Digital Inverter TT (Twin Tube) radykalnie skraca czas potrzebny do osiągnięcia przez sprężarkę maksymalnej mocy po rozpoczęciu pracy, dzięki czemu chłodzi ona powietrze o 43% szybciej. Zaawansowana konstrukcja
ma również o 15% większy wentylator, o 18% szerszy wlot i 31% szersze łopatki niż modele konwencjonalne firmy Samsung2. Oznacza to, że chłodne powietrze rozprasza się dalej i szerzej w każdym zakątku pomieszczenia, sięgając nawet do 15 metrów3.

Tryb chłodzenia WindFree™
Tryb WindFree™ Cooling utrzymuje pomieszczenie w warunkach komfortowego chłodu. Chłodzenie odbywa się delikatnie i po cichu, dzięki temu, że powietrze jest rozprowadzane przez nawet 23 000 mikrootworów. Oznacza to, że osoby przebywające w pomieszczeniu nigdy nie doświadczają na swojej skórze nieprzyjemnego uczucia zimnego powiewu. Dzięki temu powietrze w otoczeniu pozostaje „nieruchome”, tj. porusza się z bardzo małą prędkością i niskim poziomem dźwięku. Zaawansowana struktura przepływu powietrza w tym trybie oznacza również, że chłodzi on bardziej równomiernie coraz szerszy i większy obszar. Ten system klimatyzacyjny zużywa przy tym nawet o 77% mniej energii w stosunku do trybu Fast Cooling³, co oznacza dla użytkowników przyjemny chłód i obniżenie kosztów energii.

AI Auto Comfort
AI Auto Comfort wprowadza mieszkańca w świat inteligentnej klimatyzacji1. Aby ułatwić życie użytkownika i podnieść skuteczność, jednostka optymalizuje automatycznie tryb działania na podstawie analizy warunków panujących w pomieszczeniu oraz wzorców użytkowania2. Na podstawie temperatury w pomieszczeniu preferowanej przez użytkownika i rzeczywistej temperatury zewnętrznej jednostka automatycznie przełącza się na najodpowiedniejszy tryb chłodzenia i ogrzewania w celu zachowania optymalnych i komfortowych warunków w pomieszczeniu. Obejmuje to chłodzenie w trybie WindFree™, Fast i Normal oraz ogrzewanie.

Inteligentne sterowanie
Kontroluj temperaturę w domu – zawsze i wszędzie. Aplikacja SmartThings1 umożliwia użytkownikom zdalne sterowanie klimatyzatorem. Jedno naciśnięcie przycisku pozwala na włączenie lub wyłączenie klimatyzatora, wybranie trybu chłodzenia, zaplanowanie pracy klimatyzatora i monitorowanie zużycia energii. System sztucznej inteligencji Bixby 2.0 (AI) umożliwia użytkownikowi wydawanie poleceń głosowych, które ono spełni. Funkcja ta analizuje nawet otoczenie, preferowany tryb oraz preferowaną temperaturę i sugeruje najlepsze ustawienia wewnątrz domu.