Samsung Wind Free Comfort AR12TXFCAWKNEU > 30-40m2

6,601.00  Brutto

Samsung Wind Free Comfort AR12TXFCAWKNEU z funkcją grzania 

Samsung Wind Free Comfort AR12TXFCAWKNEU to zaawansowany klimatyzator typu split, który łączy w sobie funkcjonalność, styl i energooszczędność. Idealny do domów, mieszkań, biur oraz innych przestrzeni, ten innowacyjny klimatyzator zapewnia komfortowe warunki klimatyczne przez cały rok, jednocześnie dbając o środowisko naturalne.

Unikalna technologia Wind-Free™ Cooling pozwala na delikatne rozprowadzanie chłodnego powietrza poprzez wiele mikrootworów, eliminując odczuwalne zimne przeciągi. Dzięki temu, urządzenie utrzymuje komfortową temperaturę we wnętrzu bez uczucia bezpośredniego nawiewu chłodnego powietrza. Urządzenie wykorzystuje energooszczędną technologię inwerterową, dzięki której osiąga klasę energetyczną A+++. Tryb pracy 2-Step Cooling umożliwia szybkie obniżenie temperatury w pomieszczeniu, a następnie utrzymanie jej na stałym poziomie w sposób energooszczędny.

Zarządzanie klimatyzatorem staje się proste dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi. Dedykowana aplikacja Samsung SmartThings na smartfonach i innych urządzeniach mobilnych umożliwia kontrolowanie temperatury, wilgotności oraz innych ustawień z dowolnego miejsca.

Samsung Wind Free Comfort dba o jakość powietrza w pomieszczeniach za pomocą zaawansowanego systemu filtracji z filtrem Easy Filter Plus. Ten innowacyjny filtr skutecznie zatrzymuje drobinki, alergeny, bakterie i wirusy, zapewniając zdrową atmosferę wewnątrz.

Estetyka urządzenia cechuje się minimalistycznym i nowoczesnym designem. Biała, smukła obudowa i proste linie sprawiają, że urządzenie wpasowuje się w różne style wnętrzarskie. Praktyczny wyświetlacz LED umieszczony na froncie pozwala na szybki odczyt informacji o aktualnych parametrach pracy klimatyzatora.

Informacje dodatkowe

PRODUCENT

SAMSUNG

 • klimatyzator pokojowy Samsung Wind Free Comfort AR12TXFCAWKNEU z funkcją grzania
 • montaż jednostki wewnętrznej,
 • montaż jednostki zewnętrznej do wysokości 3 m,
 • montaż konsoli nośnej dla jednostki zewnętrznej,
 • wykonanie przewiertu przez ścianę,
 • montaż instalacji freonowej do 3 mb
 • grawitacyjne oprowadzenie skroplin,
 • podłączenie prądowe do istniejącej instalacji elektrycznej do 5mb
 • sprawdzenie szczelności układu i wykonanie próżni,
 • uruchomienie i sprawdzenie parametrów pracy urządzenia,
 • przeszkolenie użytkownika

Fast Cooling
Klimatyzatory ścienne Samsung z technologią WindFree™ schładzają całe pomieszczenia szybko, przynosząc komfort znajdującym się w nich osobom niezależnie od pory dnia i nocy oraz rodzaju pomieszczenia. Powerboost z technologią Digital Inverter TT (Twin Tube) radykalnie skraca czas potrzebny do osiągnięcia przez sprężarkę maksymalnej mocy po rozpoczęciu pracy, dzięki czemu chłodzi ona powietrze o 43% szybciej. Zaawansowana konstrukcja
ma również o 15% większy wentylator, o 18% szerszy wlot i 31% szersze łopatki niż modele konwencjonalne firmy Samsung2. Oznacza to, że chłodne powietrze rozprasza się dalej i szerzej w każdym zakątku pomieszczenia, sięgając nawet do 15 metrów3.

Tryb chłodzenia WindFree™
Tryb WindFree™ Cooling utrzymuje pomieszczenie w warunkach komfortowego chłodu. Chłodzenie odbywa się delikatnie i po cichu, dzięki temu, że powietrze jest rozprowadzane przez nawet 23 000 mikrootworów. Oznacza to, że osoby przebywające w pomieszczeniu nigdy nie doświadczają na swojej skórze nieprzyjemnego uczucia zimnego powiewu. Dzięki temu powietrze w otoczeniu pozostaje „nieruchome”, tj. porusza się z bardzo małą prędkością i niskim poziomem dźwięku. Zaawansowana struktura przepływu powietrza w tym trybie oznacza również, że chłodzi on bardziej równomiernie coraz szerszy i większy obszar. Ten system klimatyzacyjny zużywa przy tym nawet o 77% mniej energii w stosunku do trybu Fast Cooling³, co oznacza dla użytkowników przyjemny chłód i obniżenie kosztów energii.

AI Auto Comfort
AI Auto Comfort wprowadza mieszkańca w świat inteligentnej klimatyzacji1. Aby ułatwić życie użytkownika i podnieść skuteczność, jednostka optymalizuje automatycznie tryb działania na podstawie analizy warunków panujących w pomieszczeniu oraz wzorców użytkowania2. Na podstawie temperatury w pomieszczeniu preferowanej przez użytkownika i rzeczywistej temperatury zewnętrznej jednostka automatycznie przełącza się na najodpowiedniejszy tryb chłodzenia i ogrzewania w celu zachowania optymalnych i komfortowych warunków w pomieszczeniu. Obejmuje to chłodzenie w trybie WindFree™, Fast i Normal oraz ogrzewanie.

Inteligentne sterowanie
Kontroluj temperaturę w domu – zawsze i wszędzie. Aplikacja SmartThings1 umożliwia użytkownikom zdalne sterowanie klimatyzatorem. Jedno naciśnięcie przycisku pozwala na włączenie lub wyłączenie klimatyzatora, wybranie trybu chłodzenia, zaplanowanie pracy klimatyzatora i monitorowanie zużycia energii. System sztucznej inteligencji Bixby 2.0 (AI) umożliwia użytkownikowi wydawanie poleceń głosowych, które ono spełni. Funkcja ta analizuje nawet otoczenie, preferowany tryb oraz preferowaną temperaturę i sugeruje najlepsze ustawienia wewnątrz domu.