Samsung Cebu AR18TXFYAWKNEU > 40-60m2

8,370.00  Brutto

Samsung Cebu AR18TXFYAWKNEU > 40-60m2 (z funkcją grzania i montażem w cenie) 

Klimatyzator Samsung Cebu AR18TXFYAWKNEU to innowacyjne urządzenie klimatyzacyjne łączące zaawansowane technologie, wysoką wydajność energetyczną i komfort użytkowania. Doskonale sprawdzi się zarówno podczas chłodzenia, jak i grzania pomieszczeń. Kluczową cechą tego modelu jest zastosowanie technologii Digital Inverter Boost, która umożliwia szybsze osiągnięcie żądanej temperatury i utrzymanie jej z większą precyzją. Dzięki temu klimatyzator Samsung Cebu AR18TXFYAWKNEU pracuje efektywnie, jednocześnie zużywając mniej energii (kategoria A++).

Urządzenie wyposażone jest w tryb Good Sleep, który reguluje temperaturę i wilgotność powietrza w pomieszczeniu, dostosowując je do cyklu snu użytkownika, co zapewnia optymalne warunki do wypoczynku. Technologia Auto Clean zapobiega tworzeniu się pleśni i bakterii wewnątrz urządzenia, utrzymując powietrze czyste i zdrowe. Klimatyzator Samsung Cebu AR18TXFYAWKNEU dysponuje zintegrowanym systemem filtracji powietrza, składającym się z filtru antyalergicznego, wirusowego i antybakteryjnego. Cicha praca urządzenia, z poziomem hałasu nie przekraczającym 21 dB(A) w trybie nocnym, sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem dla sypialni i biur.

Sterowanie klimatyzatorem odbywa się za pomocą aplikacji SmartThings na smartfonie lub tablecie, co pozwala na zdalne zarządzanie parametrami pracy, harmonogramem oraz monitorowanie zużycia energii. Funkcja Fast Cooling pozwala na szybkie schłodzenie pomieszczenia w razie potrzeby.

Design klimatyzatora Samsung Cebu AR18TXFYAWKNEU charakteryzuje się elegancją i minimalizmem, doskonale wpasowując się w różne style wnętrz. Wysoka jakość materiałów i solidne wykonanie zapewniają długowieczność i niezawodność urządzenia.

 

MONTAŻ W CENIE NA TERENIE CAŁEJ MAŁOPOLSKI 

Informacje dodatkowe

PRODUCENT

SAMSUNG

 • klimatyzator pokojowy Samsung Cebu AR18TXFYAWKNEU > 40-60m2 (z funkcją grzania)
 • montaż jednostki wewnętrznej,
 • montaż jednostki zewnętrznej do wysokości 3 m,
 • montaż konsoli nośnej dla jednostki zewnętrznej,
 • wykonanie przewiertu przez ścianę,
 • montaż instalacji freonowej do 3 mb
 • grawitacyjne oprowadzenie skroplin,
 • podłączenie prądowe do istniejącej instalacji elektrycznej do 5mb
 • sprawdzenie szczelności układu i wykonanie próżni,
 • uruchomienie i sprawdzenie parametrów pracy urządzenia,
 • przeszkolenie użytkownika

Fast Cooling
Klimatyzatory ścienne Samsung z technologią WindFree™ schładzają całe pomieszczenia szybko, przynosząc komfort znajdującym się w nich osobom niezależnie od pory dnia i nocy oraz rodzaju pomieszczenia. Powerboost z technologią Digital Inverter TT (Twin Tube) radykalnie skraca czas potrzebny do osiągnięcia przez sprężarkę maksymalnej mocy po rozpoczęciu pracy, dzięki czemu chłodzi ona powietrze o 43% szybciej. Zaawansowana konstrukcja
ma również o 15% większy wentylator, o 18% szerszy wlot i 31% szersze łopatki niż modele konwencjonalne firmy Samsung2. Oznacza to, że chłodne powietrze rozprasza się dalej i szerzej w każdym zakątku pomieszczenia, sięgając nawet do 15 metrów3.

Tryb chłodzenia WindFree™
Tryb WindFree™ Cooling utrzymuje pomieszczenie w warunkach komfortowego chłodu. Chłodzenie odbywa się delikatnie i po cichu, dzięki temu, że powietrze jest rozprowadzane przez nawet 23 000 mikrootworów. Oznacza to, że osoby przebywające w pomieszczeniu nigdy nie doświadczają na swojej skórze nieprzyjemnego uczucia zimnego powiewu. Dzięki temu powietrze w otoczeniu pozostaje „nieruchome”, tj. porusza się z bardzo małą prędkością i niskim poziomem dźwięku. Zaawansowana struktura przepływu powietrza w tym trybie oznacza również, że chłodzi on bardziej równomiernie coraz szerszy i większy obszar. Ten system klimatyzacyjny zużywa przy tym nawet o 77% mniej energii w stosunku do trybu Fast Cooling³, co oznacza dla użytkowników przyjemny chłód i obniżenie kosztów energii.

AI Auto Comfort
AI Auto Comfort wprowadza mieszkańca w świat inteligentnej klimatyzacji1. Aby ułatwić życie użytkownika i podnieść skuteczność, jednostka optymalizuje automatycznie tryb działania na podstawie analizy warunków panujących w pomieszczeniu oraz wzorców użytkowania2. Na podstawie temperatury w pomieszczeniu preferowanej przez użytkownika i rzeczywistej temperatury zewnętrznej jednostka automatycznie przełącza się na najodpowiedniejszy tryb chłodzenia i ogrzewania w celu zachowania optymalnych i komfortowych warunków w pomieszczeniu. Obejmuje to chłodzenie w trybie WindFree™, Fast i Normal oraz ogrzewanie.

Inteligentne sterowanie
Kontroluj temperaturę w domu, mieszkaniu lub biurze – zawsze i wszędzie. Aplikacja SmartThings1 umożliwia użytkownikom zdalne sterowanie klimatyzatorem. Jedno naciśnięcie przycisku pozwala na włączenie lub wyłączenie klimatyzatora, wybranie trybu chłodzenia, zaplanowanie pracy klimatyzatora i monitorowanie zużycia energii. System sztucznej inteligencji Bixby 2.0 (AI) umożliwia użytkownikowi wydawanie poleceń głosowych, które ono spełni. Funkcja ta analizuje nawet otoczenie, preferowany tryb oraz preferowaną temperaturę i sugeruje najlepsze ustawienia wewnątrz domu.