Samsung Cebu AR12TXFYAWKNEU > 30-40m2

5,850.00  Brutto

Samsung Cebu AR12TXFYAWKNEU > 30-40m2 (z funkcją grzania i montażem w cenie) 

Klimatyzator Samsung Cebu AR12TXFYAWKNEU to nowoczesne urządzenie klimatyzacyjne, które łączy w sobie zaawansowane technologie, wysoką wydajność energetyczną oraz doskonałą funkcjonalność. Stworzony z myślą o najwyższym komforcie użytkownika, ten model doskonale sprawdzi się zarówno podczas chłodzenia, jak i grzania pomieszczeń. Kluczową cechą klimatyzatora jest zastosowanie technologii Digital Inverter Boost, która pozwala na osiągnięcie żądanej temperatury szybciej, a następnie utrzymanie jej z większą precyzją. Dzięki temu, klimatyzator Samsung Cebu AR12TXFYAWKNEU pracuje efektywnie, jednocześnie zużywając mniej energii (kategoria A++).

Urządzenie wyposażone jest w tryb Good Sleep, który monitoruje i reguluje temperaturę oraz wilgotność powietrza w pomieszczeniu w zależności od cyklu snu, zapewniając optymalne warunki do wypoczynku. Dodatkowo, technologia Auto Clean zapobiega tworzeniu się pleśni i bakterii wewnątrz urządzenia, utrzymując powietrze czyste i zdrowe. Klimatyzator Samsung Cebu AR12TXFYAWKNEU dysponuje zintegrowanym systemem filtracji powietrza, który składa się z filtru antyalergicznego, wirusowego oraz antybakteryjnego. Cicha praca urządzenia, z poziomem hałasu nie przekraczającym 21 dB(A) w trybie nocnym, sprawia, że jest doskonałym rozwiązaniem dla sypialni i biur.

Sterowanie klimatyzatorem odbywa się za pomocą aplikacji SmartThings na smartfonie lub tablecie, umożliwiającej zdalne zarządzanie parametrami pracy klimatyzatora, harmonogramem oraz monitorowanie zużycia energii. Funkcja Fast Cooling natomiast pozwala na szybkie schłodzenie pomieszczenia, gdy tego potrzebujesz. Klimatyzator cechuje się eleganckim, minimalistycznym designem, który doskonale komponuje się z różnymi stylami wnętrz. Wysoka jakość materiałów i solidne wykonanie gwarantują długowieczność i niezawodność urządzenia.

Wybierając klimatyzator Samsung Cebu AR12TXFYAWKNEU, inwestujesz w nowoczesne, energooszczędne urządzenie, które zapewni komfortowe warunki w pomieszczeniach oraz przyczyni się do znacznych oszczędności energii.

 

MONTAŻ W CENIE NA TERENIE CAŁEJ MAŁOPOLSKI 

Informacje dodatkowe

PRODUCENT

SAMSUNG

 • klimatyzator pokojowy Samsung Cebu AR12TXFYAWKNEU > 30-40m2 (z funkcją grzania)
 • montaż jednostki wewnętrznej,
 • montaż jednostki zewnętrznej do wysokości 3 m,
 • montaż konsoli nośnej dla jednostki zewnętrznej,
 • wykonanie przewiertu przez ścianę,
 • montaż instalacji freonowej do 3 mb
 • grawitacyjne oprowadzenie skroplin,
 • podłączenie prądowe do istniejącej instalacji elektrycznej do 5mb
 • sprawdzenie szczelności układu i wykonanie próżni,
 • uruchomienie i sprawdzenie parametrów pracy urządzenia,
 • przeszkolenie użytkownika

Fast Cooling
Klimatyzatory ścienne Samsung z technologią WindFree™ schładzają całe pomieszczenia szybko, przynosząc komfort znajdującym się w nich osobom niezależnie od pory dnia i nocy oraz rodzaju pomieszczenia. Powerboost z technologią Digital Inverter TT (Twin Tube) radykalnie skraca czas potrzebny do osiągnięcia przez sprężarkę maksymalnej mocy po rozpoczęciu pracy, dzięki czemu chłodzi ona powietrze o 43% szybciej. Zaawansowana konstrukcja
ma również o 15% większy wentylator, o 18% szerszy wlot i 31% szersze łopatki niż modele konwencjonalne firmy Samsung2. Oznacza to, że chłodne powietrze rozprasza się dalej i szerzej w każdym zakątku pomieszczenia, sięgając nawet do 15 metrów3.

Tryb chłodzenia WindFree™
Tryb WindFree™ Cooling utrzymuje pomieszczenie w warunkach komfortowego chłodu. Chłodzenie odbywa się delikatnie i po cichu, dzięki temu, że powietrze jest rozprowadzane przez nawet 23 000 mikrootworów. Oznacza to, że osoby przebywające w pomieszczeniu nigdy nie doświadczają na swojej skórze nieprzyjemnego uczucia zimnego powiewu. Dzięki temu powietrze w otoczeniu pozostaje „nieruchome”, tj. porusza się z bardzo małą prędkością i niskim poziomem dźwięku. Zaawansowana struktura przepływu powietrza w tym trybie oznacza również, że chłodzi on bardziej równomiernie coraz szerszy i większy obszar. Ten system klimatyzacyjny zużywa przy tym nawet o 77% mniej energii w stosunku do trybu Fast Cooling³, co oznacza dla użytkowników przyjemny chłód i obniżenie kosztów energii.

AI Auto Comfort
AI Auto Comfort wprowadza mieszkańca w świat inteligentnej klimatyzacji1. Aby ułatwić życie użytkownika i podnieść skuteczność, jednostka optymalizuje automatycznie tryb działania na podstawie analizy warunków panujących w pomieszczeniu oraz wzorców użytkowania2. Na podstawie temperatury w pomieszczeniu preferowanej przez użytkownika i rzeczywistej temperatury zewnętrznej jednostka automatycznie przełącza się na najodpowiedniejszy tryb chłodzenia i ogrzewania w celu zachowania optymalnych i komfortowych warunków w pomieszczeniu. Obejmuje to chłodzenie w trybie WindFree™, Fast i Normal oraz ogrzewanie.

Inteligentne sterowanie
Kontroluj temperaturę w domu – zawsze i wszędzie. Aplikacja SmartThings1 umożliwia użytkownikom zdalne sterowanie klimatyzatorem. Jedno naciśnięcie przycisku pozwala na włączenie lub wyłączenie klimatyzatora, wybranie trybu chłodzenia, zaplanowanie pracy klimatyzatora i monitorowanie zużycia energii. System sztucznej inteligencji Bixby 2.0 (AI) umożliwia użytkownikowi wydawanie poleceń głosowych, które ono spełni. Funkcja ta analizuje nawet otoczenie, preferowany tryb oraz preferowaną temperaturę i sugeruje najlepsze ustawienia wewnątrz domu.