Samsung Wind FreeAvant AR24TXEAAWKNEU > 60-80m2

12,846.00  Brutto

Samsung Wind FreeAvant AR24TXEAAWKNEU > 60-80m2 (z funkcją grzania i montażem w cenie) 

Przedstawiamy klimatyzator Samsung Wind-Free Avant AR24TXEAAWKNEU, stworzony z myślą o komforcie i wydajności. Idealny dla pomieszczeń o metrażu od 60 do 80 m². Model doskonale sprawdzi się zarówno w domu, jak i w biurze. Stylowy, nowoczesny design i wysokiej jakości materiały sprawią, że będzie doskonałym uzupełnieniem każdej aranżacji wnętrz.

Główne zalety klimatyzatora Samsung Wind-Free Avant AR24TXEAAWKNEU:

 1. Technologia Wind-Free™ – Dzięki unikalnej technologii Wind-Free™, klimatyzator równomiernie rozprowadza chłodne powietrze po pomieszczeniu, bez przeciągów, zapewniając niezrównany komfort użytkowania.
 2. Wydajność energetyczna – Klimatyzator Samsung Wind-Free Avant AR24TXEAAWKNEU osiąga wysoką wydajność energetyczną (klasa energetyczna A++), dzięki czemu pomaga w znacznym stopniu obniżyć koszty eksploatacji.
 3. Sterowanie na odległość – Za pomocą aplikacji Samsung SmartThings, możemy sterować klimatyzatorem z dowolnego miejsca, co pozwala na optymalne dostosowanie parametrów pracy urządzenia do naszych potrzeb.
 4. Cicha praca – Urządzenie pracuje z poziomem hałasu na poziomie 19 dB, co sprawia, że jest praktycznie niesłyszalne, dzięki czemu nie zakłóci naszego wypoczynku ani pracy.
 5. Filtracja powietrza – Klimatyzator Samsung Wind-Free Avant AR24TXEAAWKNEU wyposażony jest w zaawansowany system filtracji powietrza, skutecznie eliminujący bakterie, wirusy oraz alergeny, zapewniając zdrowe i czyste powietrze.
 6. Inteligentne czujniki – Urządzenie posiada wbudowane czujniki, które monitorują warunki panujące w pomieszczeniu i automatycznie dostosowują pracę klimatyzatora, by utrzymać optymalne warunki.
 7. Tryb nocny – Tryb nocny redukuje hałas i dostosowuje ustawienia klimatyzatora tak, aby zapewnić komfortowy sen, a jednocześnie oszczędzać energię.

Inwestując w klimatyzator Samsung Wind-Free Avant AR24TXEAAWKNEU, otrzymujemy nie tylko zaawansowane technologicznie urządzenie, ale także gwarancję komfortu, oszczędności i zdrowego powietrza.

 

MONTAŻ W CENIE NA TERENIE CAŁEJ MAŁOPOLSKI 

Informacje dodatkowe

PRODUCENT

SAMSUNG

 • klimatyzator pokojowy Samsung Wind FreeAvant AR24TXEAAWKNEU > 60-80m2 (z funkcją grzania)
 • montaż jednostki wewnętrznej,
 • montaż jednostki zewnętrznej do wysokości 3 m,
 • montaż konsoli nośnej dla jednostki zewnętrznej,
 • wykonanie przewiertu przez ścianę,
 • montaż instalacji freonowej do 3 mb
 • grawitacyjne oprowadzenie skroplin,
 • podłączenie prądowe do istniejącej instalacji elektrycznej do 5mb
 • sprawdzenie szczelności układu i wykonanie próżni,
 • uruchomienie i sprawdzenie parametrów pracy urządzenia,
 • przeszkolenie użytkownika

Fast Cooling
Klimatyzatory ścienne Samsung z technologią WindFree™ schładzają całe pomieszczenia szybko, przynosząc komfort znajdującym się w nich osobom niezależnie od pory dnia i nocy oraz rodzaju pomieszczenia. Powerboost z technologią Digital Inverter TT (Twin Tube) radykalnie skraca czas potrzebny do osiągnięcia przez sprężarkę maksymalnej mocy po rozpoczęciu pracy, dzięki czemu chłodzi ona powietrze o 43% szybciej. Zaawansowana konstrukcja
ma również o 15% większy wentylator, o 18% szerszy wlot i 31% szersze łopatki niż modele konwencjonalne firmy Samsung2. Oznacza to, że chłodne powietrze rozprasza się dalej i szerzej w każdym zakątku pomieszczenia, sięgając nawet do 15 metrów3.

Tryb chłodzenia WindFree™
Tryb WindFree™ Cooling utrzymuje pomieszczenie w warunkach komfortowego chłodu. Chłodzenie odbywa się delikatnie i po cichu, dzięki temu, że powietrze jest rozprowadzane przez nawet 23 000 mikrootworów. Oznacza to, że osoby przebywające w pomieszczeniu nigdy nie doświadczają na swojej skórze nieprzyjemnego uczucia zimnego powiewu. Dzięki temu powietrze w otoczeniu pozostaje „nieruchome”, tj. porusza się z bardzo małą prędkością i niskim poziomem dźwięku. Zaawansowana struktura przepływu powietrza w tym trybie oznacza również, że chłodzi on bardziej równomiernie coraz szerszy i większy obszar. Ten system klimatyzacyjny zużywa przy tym nawet o 77% mniej energii w stosunku do trybu Fast Cooling³, co oznacza dla użytkowników przyjemny chłód i obniżenie kosztów energii.

AI Auto Comfort
AI Auto Comfort wprowadza mieszkańca w świat inteligentnej klimatyzacji1. Aby ułatwić życie użytkownika i podnieść skuteczność, jednostka optymalizuje automatycznie tryb działania na podstawie analizy warunków panujących w pomieszczeniu oraz wzorców użytkowania2. Na podstawie temperatury w pomieszczeniu preferowanej przez użytkownika i rzeczywistej temperatury zewnętrznej jednostka automatycznie przełącza się na najodpowiedniejszy tryb chłodzenia i ogrzewania w celu zachowania optymalnych i komfortowych warunków w pomieszczeniu. Obejmuje to chłodzenie w trybie WindFree™, Fast i Normal oraz ogrzewanie.

Inteligentne sterowanie
Kontroluj temperaturę w domu, mieszkaniu lub biurze – zawsze i wszędzie. Aplikacja SmartThings1 umożliwia użytkownikom zdalne sterowanie klimatyzatorem. Jedno naciśnięcie przycisku pozwala na włączenie lub wyłączenie klimatyzatora, wybranie trybu chłodzenia, zaplanowanie pracy klimatyzatora i monitorowanie zużycia energii. System sztucznej inteligencji Bixby 2.0 (AI) umożliwia użytkownikowi wydawanie poleceń głosowych, które ono spełni. Funkcja ta analizuje nawet otoczenie, preferowany tryb oraz preferowaną temperaturę i sugeruje najlepsze ustawienia wewnątrz domu.