Samsung Wind Free Elite AR09CXCAAWKNEU > 20-30m3

6,840.00  Brutto

Hyper Heating do -25 st. C z funkcją ogrzewania

Samsung Wind Free Elite AR09CXCAAWKNEU to innowacyjny klimatyzator typu split, który łączy elegancję, wydajność i komfort w jednym urządzeniu. Przeznaczony do domów, mieszkań, biur oraz innych przestrzeni, klimatyzator ten oferuje zaawansowane technologie, które zapewniają optymalne warunki wewnętrzne przez cały rok.

Rewolucyjna technologia Wind-Free™ Cooling sprawia, że klimatyzator Samsung Wind Free Elite AR09CXCAAWKNEU chłodzi pomieszczenia w sposób niezwykle komfortowy. Dzięki tysiącom mikroskopijnych otworów w obudowie, klimatyzator rozprowadza chłodne powietrze równomiernie, eliminując uczucie zimnego powiewu. To pozwala na utrzymanie idealnej temperatury w pomieszczeniu bez nieprzyjemnych wrażeń związanych z bezpośrednim nawiewem.

Klimatyzator Samsung Wind Free Elite AR09CXCAAWKNEU wyposażony jest w technologię inwerterową, która pozwala na oszczędność energii. Urządzenie ma klasę energetyczną A+++, co świadczy o jego energooszczędności i przyjazności dla środowiska. Innowacyjny tryb pracy 2-Step Cooling pomaga utrzymać żądaną temperaturę, najpierw szybko chłodząc pomieszczenie, a następnie przechodząc w tryb Wind-Free™ Cooling.

Kategoria:
 • klimatyzator pokojowy Samsung Wind Free Elite AR09CXCAAWKNEU
 • montaż jednostki wewnętrznej,
 • montaż jednostki zewnętrznej do wysokości 3 m,
 • montaż konsoli nośnej dla jednostki zewnętrznej,
 • wykonanie przewiertu przez ścianę,
 • montaż instalacji freonowej do 3 mb
 • grawitacyjne oprowadzenie skroplin,
 • podłączenie prądowe do istniejącej instalacji elektrycznej do 5mb
 • sprawdzenie szczelności układu i wykonanie próżni,
 • uruchomienie i sprawdzenie parametrów pracy urządzenia,
 • przeszkolenie użytkownika

Fast Cooling
Klimatyzatory ścienne Samsung z technologią WindFree™ schładzają całe pomieszczenia szybko, przynosząc komfort znajdującym się w nich osobom niezależnie od pory dnia i nocy oraz rodzaju pomieszczenia. Powerboost z technologią Digital Inverter TT (Twin Tube) radykalnie skraca czas potrzebny do osiągnięcia przez sprężarkę maksymalnej mocy po rozpoczęciu pracy, dzięki czemu chłodzi ona powietrze o 43% szybciej. Zaawansowana konstrukcja
ma również o 15% większy wentylator, o 18% szerszy wlot i 31% szersze łopatki niż modele konwencjonalne firmy Samsung2. Oznacza to, że chłodne powietrze rozprasza się dalej i szerzej w każdym zakątku pomieszczenia, sięgając nawet do 15 metrów3.

Tryb chłodzenia WindFree™
Tryb WindFree™ Cooling utrzymuje pomieszczenie w warunkach komfortowego chłodu. Chłodzenie odbywa się delikatnie i po cichu, dzięki temu, że powietrze jest rozprowadzane przez nawet 23 000 mikrootworów. Oznacza to, że osoby przebywające w pomieszczeniu nigdy nie doświadczają na swojej skórze nieprzyjemnego uczucia zimnego powiewu. Dzięki temu powietrze w otoczeniu pozostaje „nieruchome”, tj. porusza się z bardzo małą prędkością i niskim poziomem dźwięku. Zaawansowana struktura przepływu powietrza w tym trybie oznacza również, że chłodzi on bardziej równomiernie coraz szerszy i większy obszar. Ten system klimatyzacyjny zużywa przy tym nawet o 77% mniej energii w stosunku do trybu Fast Cooling³, co oznacza dla użytkowników przyjemny chłód i obniżenie kosztów energii.

AI Auto Comfort
AI Auto Comfort wprowadza mieszkańca w świat inteligentnej klimatyzacji1. Aby ułatwić życie użytkownika i podnieść skuteczność, jednostka optymalizuje automatycznie tryb działania na podstawie analizy warunków panujących w pomieszczeniu oraz wzorców użytkowania2. Na podstawie temperatury w pomieszczeniu preferowanej przez użytkownika i rzeczywistej temperatury zewnętrznej jednostka automatycznie przełącza się na najodpowiedniejszy tryb chłodzenia i ogrzewania w celu zachowania optymalnych i komfortowych warunków w pomieszczeniu. Obejmuje to chłodzenie w trybie WindFree™, Fast i Normal oraz ogrzewanie.

Inteligentne sterowanie
Kontroluj temperaturę w domu – zawsze i wszędzie. Aplikacja SmartThings1 umożliwia użytkownikom zdalne sterowanie klimatyzatorem. Jedno naciśnięcie przycisku pozwala na włączenie lub wyłączenie klimatyzatora, wybranie trybu chłodzenia, zaplanowanie pracy klimatyzatora i monitorowanie zużycia energii. System sztucznej inteligencji Bixby 2.0 (AI) umożliwia użytkownikowi wydawanie poleceń głosowych, które ono spełni. Funkcja ta analizuje nawet otoczenie, preferowany tryb oraz preferowaną temperaturę i sugeruje najlepsze ustawienia wewnątrz domu.